Indywidualna nauka pływania

warsztaty indywidualne w Warszawie

Dla wielu osób jest ona życiowym wyzwaniem. Dla innych – nieustanną próbą pokonywania własnych słabości. Dla jeszcze innych – kolejnym celem, który pragną zrealizować. Dla nas to przede wszystkim możliwość przygotowania takiego planu i wykorzystania takich technik, które pozwolą nam wspomóc Państwa w realizacji marzeń. Nauka pływania wcale nie musi być drogą przez mękę – może być ciekawą i pełną sukcesów przygodą, która pozwoli również zdobyć nowe umiejętności.
Jako nowoczesna szkoła pływania w Warszawie, staramy się w taki sposób przygotowywać ofertę szkoleniową, by nie tylko prezentowała ona ciekawe spektrum treningowe, ale przede wszystkim była obietnicą efektywności. Dlatego też każdy nasz kurs pływania – niezależnie od tego, którego stylu dotyczy i na jakim poziomie zaawansowania jest realizowany – dostosowywany jest do predyspozycji uczestników. Indywidualna nauka pływania jest tym, co gwarantuje nam efektywną współpracę z zawodnikami.
Chyba każdy lubi w gorący dzień pojechać nad jezioro czy nad morze, aby nieco się opalić. Oczywiście w przypadku takich wyjazdów obowiązkowym elementem pobytu jest wejście do wody. W takich momentach zbawienna jest umiejętność utrzymania na wodzie – nawet krótki pobyt w jeziorze czy morzu jest orzeźwiający w upalny dzień! Dlatego też warto zawczasu nauczyć się pływać! W Warszawie istnieje wiele tego rodzaju szkół, które prowadzą zajęcia grupowe.
Jednak to wyjście nie jest najlepsze, wymaga bowiem od nauczyciela zainteresowania wszystkimi uczestnikami szkolenia. Spędzasz na nich co prawda dużo czasu w wodzie, jednak w rzeczywistości instruktor nie jest w stanie zauważyć, z czym masz największe trudności i jakie metody dydaktyczne będą dla Ciebie najskuteczniejsze. Dlatego to właśnie indywidualna nauka pływania jest najefektywniejszym sposobem na zdobycie realnych umiejętności.
W przeciwieństwie do wielu warszawskich szkół, nasza w centrum swojej oferty stawia indywidualną naukę pływania. Dla kursantów jest to okazja do pokonania własnych ograniczeń, zmierzenia się z nowymi wyzwaniami oraz nieustannego obserwowania swoich postępów. Jesteśmy przekonani, że taka forma doskonalenia techniki i rozwijania umiejętności sprosta Państwa oczekiwaniom.

Dlaczego warto?

Oszczędzasz czas
Zamiast 8h na basenie jesteś tylko 3h

Budujesz cały styl od podstaw
W tym czasie możesz zbudować wybrany styl od podstaw

Trener jest tylko dla Ciebie
Trener jest tylko dla Ciebie Wykorzystasz w pełni kontakt z trenerem i swoje możliwości

Aby zgłosić się na wybrane szkolenie lub uzyskać więcej informacji dotyczących oferty naszej firmy prosimy o kontakt.
1. Program warsztatów indywidualnych kraula I, II, III stopnia jest identyczny jak w więszych grupach: teoria, nagrania wideo, identyczne ćwiczenia i w takiej samej ilości.
2. Koszt warsztatu kraula I stopnia 450 pln; (II stopień- 250 pln, III stopień- 300 pln, inne style patrz: cennik główny)
3. Wymagana jest zaliczka 200 pln na nr konta 92 1950 0001 2006 7119 8835 0001 w celu rezerwacji miejsca. Biletu wstępu na basen, gdzie odbywają się zajęcia kupujemy we własnym zakresie;
4. Czas trwania warsztatu I stopnia wynosi około 6h, po 3h w ciągu 2 dni np. sobota i niedziela (mogą być różne dni i godziny w zależności od preferencji uczestnika).
5. Czasami na ten sam termin zgłasza się kilka osób (od 2 do 4) i w tej sytuacji przeprowadzamy warsztat w małej grupie za zgodą zgłaszających się.
Więcej materiałów

z naszego kanału

Menu