Recenzje

Total Immersion Kraul
underwater picture of female swimmer in swimming suit and goggles training in swimming pool

Niepewności i wątpliwości osób pragnących zapisać się na szkolenie total immersion mogą ukazać się w innym świetle, jeśli posłucha się głosu tych, którzy właśnie ukończyli warsztaty. Co wynika ze zderzenia ich oczekiwań z rzeczywistością..? Co pewien czas mamy zamiar zamieszczać na blogu świeże uwagi dotyczące tych kwestii wykonane przez adeptów naszych kursów:

„Jestem po dwudniowych warsztatach I stopnia mających na celu budowę stylu – kraul metodą TI.

Mogę powiedzieć, że w porównaniu do poprzednich dwóch „tradycyjnych” kursów, które odbyłem, jest zasadnicza różnica polegająca na dokładnym wytłumaczeniu przez trenera (co ważne w wodzie, a nie na brzegu) najważniejszych elementów składających się na poprawne pływanie. Dzięki naciskowi kładzionemu na technikę i zrozumienie kurs jest w mojej opinii narzędziem, dzięki któremu możemy w dużym stopniu uczyć się i doskonalić pływanie na dalszym etapie sami. W moim przypadku 2 dni to za mało by nauczyć się poprawnie pływać (na co po cichu liczyłem), potrzebuję czasu aby spokojnie zgrać poszczególne elementy, ale nie będę już utrwalał koszmarnych błędów, które popełniałem pływając kraulem do tej pory a z błędów tych nie zdawałem sobie w ogóle sprawy.

Cena zajęć wydaje się być wysoka, lecz biorąc pod uwagę ilość przekazanych na zajęciach istotnych informacji jest jak najbardziej do przyjęcia.”

@ Piotrek, (warsztat kraula I stopnia)

Poprzedni wpis
Mistrzostwa Świata w Gwangju [lipiec 2019]
Następny wpis
Podręcznik pływania TI – Równowaga [część I]
Menu