Zacznij pływać szybciej, wydajniej i z mniejszym wysiłkiem

Kilka słów

Od naszego trenera

Uczymy pływania metodami total immersion, w skrócie

TI jest najbardziej efektywnym i cenionym na świecie programem szkolenia pływaków dostosowanym do możliwości każdego sprawnego człowieka.
Dzięki nam możesz więc zdobyć umiejętności świetnego pływaka niezależnie od takich czynników jak: talent i wrodzone umiejętności, doświadczenie i poziom zaawansowania, siła, budowa ciała i kondycja fizyczna, nawyki i instynkty oraz wiek.
Zacznij pływać szybciej, wydajniej i z mniejszym wysiłkiem, a przy tym stylem pełnym wdzięku, swobody, luzu i gracji – a co równie ważne – osiągnij to za pomocą środków i metod prostych, precyzyjnych, przyjemnych, przynoszących rezultaty znacznie szybciej niż metody tradycyjne.
Oferujemy szeroką gamę szkoleń obejmujących wszystkie style pływackie i różnorodne poziomy zaawansowania. Szkolenia prowadzone są na terenie całej Polski w formie warsztatów, obozów, lekcji indywidualnych. Jesteśmy otwarci zarówno na klientów indywidualnych, jak i grupowych (ulgi, promocje i oferta dla firm). Naszą dewizą jest profesjonalizm.
Trener główny Przemysław Malicki
Zajęcia prowadzi trener ti Przemysław Malicki wraz ze swoimi asystentami lub innymi trenerami ti. Przemysław Malicki jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego.
Był zawodnikiem klubu CWKS Legia Warszawa, gdzie specjalizował się w stylu motylkowym i klasycznym. Wspólnie z innymi trenerami total immersion prowadził wiele zajęć, kursów i warsztatów. Interesuje się metodyką, dydaktyką i psychologią sportu.
Więcej materiałów

z naszego kanału

Menu